Jaunųjų šaulių ir Jungtinės Karalystės kadetų tarptautinių pratybų „Žalgiris“ dalyviai — JK kadetai lankėsi Jonavos rajono vaikų globos namuose.
Įstaigos direktorė Emilija Markucevičienė svečius supažindino su gyvenančiaisiais globos namuose, papasakojo, kokie vaikai čia auga, kaip vyksta jų ugdymas. Dalis kadetų bendravo su šeimynomis — padėjo mažesniems vaikams apsirengti ir pavalgyti, žaidė su jais. Kiti tvarkė aplinką. Pamatę, kad globos namai neturi žoliapjovės, elektrinių žirklių gyvatvorės karpymui ir kitų darbus palengvinančių prietaisų, kadetų vadovai juos nupirko ir padovanojo vaikų globos namams. Dovana nudžiugino ne tik direktorę ir auklėtojas, prietaisais labai susidomėjo vyresnieji globos namų auklėtiniai — norinčiųjų pjauti žolę ir gyvatvores dabar tikrai netruks.
Padirbėję kadetai vaikams įteikė dovanas, atvežtas iš Didžiosios Britanijos, ir vizito atminimui prie globos namų pasodino sidabrinę eglaitę. Maloniai nustebino kadetų noras ir mokėjimas bendrauti su įvairaus amžiaus vaikais, tam netrukdė net kalbos barjeras.

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę