Lietuvos šaulių sąjungos jaunųjų šaulių ir Jungtinės Karalystės (JK) kadetų tarptautinių pratybų „Žalgiris 2008“ svečiai rugpjūčio 2 d. lankys Jonavos rajono vaikų globos namus, bendraus su vaikais bei šiuose namuose dirbančiu personalu, tvarkys globos namų aplinką.
Praėjusiais metais Lietuvoje viešėję JK kadetų vadovai Jonavos rajono vaikų globos namams padovanojo aplinkos tvarkymo darbus palengvinančių prietaisų. Čia padirbėję kadetai vaikams įteikė iš Didžiosios Britanijos atvežtas dovanas ir vizito atminimui prie globos namų pasodino sidabrinę eglaitę.
Šiemet svečiai taip pat nepamiršo vaikų globos namų auklėtinių – tik atvykę į Lietuvą kadetų vadovai suskubo pirkti įvairaus vaikų laisvalaikio praleidimo inventoriaus: dviratukų, riedlenčių, riedučių, paspirtukų bei žaislų mažiausiems namų gyventojams. Kad kadetai apie jaunuosius draugus nepamiršo, paliudijo dar prieš britų vizitą atskriejusi žinutė iš Jungtinės Karalystės – kadetų vadovai informavo apie link Lietuvos keliaujančias dovanas – įvairius higienos reikmenis. Kartu su JK kadetais laukiame ir tikimės, kad labdara, skirta Jonavos vaikų globos namų auklėtiniams, Lietuvą pasieks laiku ir svečiai turės galimybę dovanas savo mažiesiems draugams įteikti dar šeštadienį.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę