jaunimas Kaip ir kasmet atėjus pavasariui Lietuvos šaulių sąjungos nariai, ypač jaunuomenė, aktyviai dalyvauja akcijoje „Darom“ ir švarina bei tvarko gimtinę.

Balandžio 23 d. Utenos urėdijos miškininkų pakviesti Kuktiškių girininkijoje talkininkavo Plk. P. Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės jaunieji šauliai. Jų nuveiktas darbas visai nemenkas – berželiais apsodintas 1,7 hektaras.
Balandžio 25-ąją darbščių šauliai rankų jau laukė Lietuvos šaulių sąjungos 90-mečio ąžuolynas prie Čičirio ežero ir Antazavės šilas. Čia šauliai ne tik švarino mišką, bet ir paremontavo vieną iš dviejų, esančių šile, partizanų bunkerių.
Kitą dieną, šeštadienį, dalyvaudami akcijoje „Darom 2014“ utenišP1016238kiai šauliai nuo šiukšDSCF9491 lių vadavo labiausiai užterštus miesto plotus: prie „Sanitex“ parduotuvės ir miesto stadiono.

Laukuvos jaunieji šauliai – pilietiškai nusiteikęs jaunimas – balandžio 27 d. kartu su miestelio bendruomene tvarkė bei gražino Kelpšaičių poilsio parką. Laukuvos šaulių 2-ojo būrio vadas Ernestas Burčas džiaugėsi, kad jaunieji šauliai saldų sekmadieninio ryto miegą ar sėdėjimą prie kompiuterio iškeitė į prasmingą darbą ir gryną orą gamtoje.

Telšių senamiestį, Masčio ežero pakrantę netausodami jėgų švarino Žemaitijos šaulių rinktinės 5-osios kuopos šauliai kartu su jaunaisiais kolegomis. Nuoširdaus darbo rezultatas nudžiugino ne vien tik tvarkytojus, bet ir miesto gyventojus.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę