Alytaus AŠR jaunųjų šaulių kuopose visą kovo mėnesį vyko atrankinės šaškių varžybos į Velykinį šaškių turnyro finalinį etapą, kuris įvyko saulėtą kovo 30 dienos popietę Alytaus šaulių namuose.

Finaliniame etape rungėsi 14 dalyvių iš Alytaus miesto bei rajono kuopų. Dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes: 12–14 ir 15–18 metų. Buvo žaidžiama ,,minuso sistema“. Visų nuotaika buvo draugiška ir pakili. Šaškių žaidimo mėgėjai nekantravo pradėti žaidimą. Iškart prasidėjo įnirtingos kovos. Įpusėjus kovoms mažesniųjų grupėje pirmavo Mantvydas Susmara, tačiau jį įnirtingai vijosi Deividas Stražnitskas. Kitoje grupėje pirmavo Jovita Baranauskaitė.
 Po ilgai trukusių kovų buvo išaiškinti geriausi šios sporto šakos žaidėjai. 12–14 metų grupėje I vietą užėmė Mantvydas Susmara, II vietą laimėjo Deividas Stražnitskas, o III vieta dalijosi Deividas Susmara ir Giedrė Juškauskaitė. Vyresniųjų šaškininkų grupėje I vietą užėmė Jovita Baranauskaitė, II – Viktorija Radzevičiūtė, III – Justas Bajalis. Visi prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.