Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga už pavyzdingai vykdomą jaunojo šaulio tarnybą, atsidavimą šauliškai veiklai, pasiryžimą, stiprią motyvaciją buvo apdovanoti jaunieji šauliai. Visos šaulių rinktinės Sąjungos štabo vertinimo komisijai pateikė jaunųjų šaulių anketas, kuriomis remiantis, buvo įvertinti jaunųjų šaulių pasiekimai, motyvacija ir šauliškumo puoselėjimas visuomenėje.
Trims aktyviausiems jauniesiems šauliams Gretai Tumasonytei, Žilvinui Masiuliui, Pauliui Statkui Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotojas-jaunųjų šaulių vadas Tadas Venskūnas įteikė Lietuvos šaulių sąjungos vado padėkas bei daiktines dovanas, taip pat Sąjūdžio dalyvės Angonitos Rupšytės dovanas. „Kai prisimenu 1990-uosius, atminty iškyla žmonės, kurie palaikė Sąjūdžio idėją, paremdavo, prisidėdavo prie veiklų. Valstybinių švenčių metu matau jaunuosius šaulius, aktyviai dalyvaujančius minėjimuose, gerbiančius ir puoselėjančius istoriją, todėl norisi motyvuoti, skatinti jaunimą, kad jie ir toliau aktyviai veiktų, dalyvautų renginiuose“, – kalbėdama apie idėją paskatinti Sąjungos jaunimą, sakė Angonita Rupšytė. Kitiems septynių rinktinių jauniesiems šauliams perduotos padėkos ir linkėjimai toliau tęsti šaulišką veiklą ir ryžtingai siekti savo tikslų.
„Jaunieji šauliai matomi, jų veikla pastebima ir vertinama – tai motyvuoja ir mus, dirbančius su jaunimu. Kovo 11-osios proga parodytas dėmesys ir padėkos jauniesiems šauliams, tikiu, dar labiau įkvėps jaunuolius aktyviai dalyvauti ne tik Sąjungos, bet ir šalies gyvenime. Tai savotiškas patvirtinimas, kad jie yra svarbūs, matomi, būtent jie yra Lietuvos ateitis“, – apie iniciatyvą ir parodyto dėmesio svarbą jauniesiems šauliams kalbėjo Tadas Venskūnas.
Už rodomą iniciatyvą, šauliškų vertybių puoselėjimą, pilietinį sąmoningumą bei gebėjimą kaskart susitelkti ir įveikti net didžiausius iššūkius, Lietuvos šaulių sąjungos vado plk. Alberto Dapkaus padėkos įteiktos šiems jauniesiems šauliams:
Gretai Tumasonytei Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė, jaunųjų šaulių vado pavaduotoja
Ivetai Sadauskaitei Vytauto Didžiojo šaulių 2-oji rinktinė, 204 kuopa
Kristinai Bataitytei Vakarų (jūros) šaulių 3-ioji rinktinė, 308 kuopa
Eimai Rutkauskaitei Suvalkijos šaulių 4-oji rinktinė,408 kuopa
Dominykui Gaušai Alfonso Smetonos šaulių 5-oji rinktinė, 506 kuopa
Žilvinui Masiuliui Gen. P.Plechavičiaus šaulių 6-oji rinktinė, 609 kuopa
Eimantui Girdauskui LDK Kęstučio šaulių 7-oji rinktinė, 702 kuopa
Pauliui Statkui Žemaitijos šaulių 8 – oji rinktinė, Mažeikių 801 šaulių kuopa
Orintai Šimonėlytei Plk. Prano Saladžiaus 9-oji rinktinė, Žalčio 909 šaulių kuopa
Alan Zelbai Karaliaus Mindaugo šaulių 10-oji rinktinė, „Geležinio vilko“ 1005-oji šaulių kuopa

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę