Kovo 2 d. Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) štabe apsilankiusiam krašto apsaugos ministrui Arvydui Anušauskui pristatyta Šaulių sąjungos struktūra, veikla, aptartas organizacijos vaidmuo valstybės saugumo kontekste. Taip pat ministras susipažino su jaunųjų šaulių veikla, pilietiniu, patriotiniu ugdymu, kovinių šaulių užduotimis.
„Šaulių sąjungos vaidmuo yra labai svarbus visuomenėje stiprinant atsparumą šiuolaikinėms grėsmėms, ugdant pilietiškumą bei patriotizmą“, – pabrėžė ministras A. Anušauskas.
Šaulių sąjungos vadas plk. Albertas Dapkus ministrui pristatė ir šaulių veiklą kovoje su COVID-19 – teikiamą bei teiktą pagalbą valstybinėms institucijoms, savivaldybėms, ligoninių personalui, dirbančiam su koronaviruso pacientais.
Kalbėdamas apie LŠS veiklas, plk. Albertas Dapkus pabrėžė organizacijos lankstumą ir gebėjimą greitai prisitaikyti kilus naujiems iššūkiams. „Sąjungos transformacija ir progresas adaptuojantis prie naujų grėsmių bei iššūkių pastaruoju metu buvo pastebimas ir ryškus. Šaulių pasirengimas vykdyti naujas užduotis prisitaikant prie šiandienos situacijos, operatyvi ir tikslinga pagalba valstybinėms institucijoms, kurios padeda užtikrinti nacionalinį saugumą, parodė šauliškos veiklos, savanorystės prasmę ir reikšmę šių laikų visuomenėje“, – akcentavo Šaulių sąjungos vadas plk. Albertas Dapkus.
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę