Birželio 13 d. Vilniuje, minint Pasaulinę kraujo donorų dieną, Nacionalinis kraujo centras (NKC) paskelbė dešimtojo kraujo donorystės turo per Lietuvą pradžią ir padėkojo žmonėms, atliekantiems kilnią misiją – aukojantiems kraujo.
Tarp donorų, ne vieną dešimtį kartų aukojusių kraujo bei gelbėjusių gyvybes, pagerbtas Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) Vytauto Didžiojo šaulių rinktinės šaulys Žilvinas Neliubšys, kraujo davęs 100 kartų. Žodį susirinkusiesiems taręs vyras kvietė visus šaulius tapti donorais, o kiekvieną donorą šauliu. „Raginu įveikti savo baimę ir nepasitikėjimą ir prisijungti prie kraujo donorų bendruomenės. Kraujo bet kada gali prireikti kiekvienam iš mūsų ar mūsų artimųjų. Todėl būkime atsakingi.“
Sąjungos nariai ne vieneri metai savo iniciatyva, aktyviai dalyvauja kraujo donorystės akcijose visuose šalies miestuose bei neatlygintinai dovanoja kraujo. Siekdami stiprinti ir plėtoti draugiškus, pilietiškai aktyvius santykius bei skirti dar didesnį dėmesį neatlygintinai kraujo donorystei, organizuoti bei dalyvauti bendruose projektuose LŠS ir NKC 2015 metais pasirašė bendradarbiavimo sutartį.
NKC organizuojamas turas vyksta kasmet, šiemet turo globėja paskelbta Lietuvos šaulių sąjunga, mininti organizacijos šimtmetį.
Kitos turo vietos ir laikas ČIA

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę