6 Rugsėjo 13 dieną Kretingoje vyko mobilizacijos pratybos, kurias iniciavo Lietuvos šaulių sąjungos Kretingos šaulių 305-oji kuopa bei Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos skyrius. Pratybos surengtos, siekiant įvertinti ir patikrinti į pagalbą pasitelkiamų nevyriausybinių organizacijų – Šaulių sąjungos ir Raudonojo kryžiaus savanorių susirinkimo ir atvykimo laiką į nurodytą konkrečią vietą, šiuo ateveju, tai buvo Kretingos Simono Daukanto progimnazija.
Pratybų metu kiekvienas iškviestas organizacijos narys privalo prisitatyti į nurodytą vietą per valandą. Tokiomis pratybomis, kurios Kretingoje vyko jau ne pirmą kartą, siekiama stiprinti bendradarbiavimą tarp Savivaldybės administracijos ir nevyriausybinių organizacijų, tobulinti tarpusavio sąveikos organizavimą tarp į pagalbą pasitelkiamų pajėgų, dalyvaujančių kolektyvinės apsaugos statinio paruošime evakuotiems gyventojams apgyvendinti ir stiprinti savanorių atsakomybę ir pareigingumą dėl skiriamos užduoties įvykdymo. 
Mobilizacijos pratybų rezultatus fiksavo Kretingos šaulių 305-osios kuopos vadas Gintautas Pogoželskas ir Savivaldybės Civilinės saugos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėja Rasmina Beniušienė. Pratybų rezultatai įvertinti teigiamai. Buvo dar kartą įsitikinta, kad glaudus bendradarbiavimas tarp institucijų yra prasmingas, o tokie mokymai naudingi, nes kiekvienas pratybų dalyvis yra įpareigojamas atsakingai pažvelgti į jiems skirtą užduotį. 
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę