Sesės ir broliai šauliai!

Vasara   vienas iš nuostabiausių metų laikų: tada gali mėgautis šiltu oru, gaiviu ežeru, šauliškomis stovyklomis ir geriausiais draugais. Bet kartais vasara tampa pabaigos riba: 1940-ųjų birželis   nepriklausomybės praradimo, 1941-ųjų – viduvasaris – skausmingai ilgų tremčių pradžia…
Tačiau kur yra pabaiga, ten yra ir pradžia. O su kiekviena pradžia mes įgyjame galimybę pasimokyti iš savo klaidų ir jas taisyti, susirasti naujų draugų bei dar kartą įvertinti senuosius, sužinoti ir patirti kažką naujo. Taip kurti savo ateitį. Nuklydimai neišvengiami, bet ar ne taip mes pasisemiame patirties iš vakar dienos ir stiprėjame?
Gyvenime žmogui reikia nedaug: šypsenos, uždegančios gyventi, gerų draugų, priverčiančių šypsotis ir atviros širdies, gebančios kurti aplinkiniams matomą grožį. Todėl Jums linkiu tik keleto dalykų, kurių reiktų kasdien siekti.
Tobulėkime. Augdami ir mokydamiesi mes ne tik tampame protingesni, bet priimame teisingus sprendimus: kurti ne tik savo šviesią ateiti, bet ir tobulinti savo aplinką. Juk norime gyventi savajame žemės lopinėlyje, kur šviečia saulė, juntama gera atmosfera, kur išmintingi žmonės pakylėja mus aukščiau.
Būkime dėkingi. Mes taip dažnai imame ir taip retai pasakome ačiū. Kartais net nepastebime, kiek gauname ir kiek daug žmonių dėl mūsų stengiasi. Padėkos žodelis ir maloni šypsena nieko nekainuoja, tačiau suteikia daug.
Mylėkime. Ne tik Lietuvą, šeimą, draugus, bet ir kiekvieną dieną, valandą, minutę. Tuomet būsime laimingi. Juk gyvenimą reikia gyventi, o ne apie jį mąstyti.
Ir paskutinis patarimas – rudenį ragaudami ant smilgos suvertas paskutines žemuoges, prisiminkite geriausias savo vasaros akimirkas ir, susikūrę naujus tikslus, jų siekite atėjusį rugsėjį. Tik tie pasiekia , kurie nori siekti. Ir dirba, žinoma.

Kristina Medžiaušytė
Šiaulių AŠR jaunųjų šaulių vadė

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę