DSC 0549 Vėl intensyvėja kariniai veiksmai Ukrainos rytuose. Kiekvieną dieną kariams apkasuose tenka atlaikyti ne tik sunkiosios artilerijos apšaudymą, bet ir žiemos šalčius. Todėl šiuo metu fronte reikalinga ne vien ginkluotė, bet ir ypatingai svarbu autonominiai energijos, šviesos, šilumos šaltiniai. Lietuvos šaulių sąjungos paramos Ukrainai grupė renka naują siuntą Ukrainos kariams. Greitu metu ji bus išgabenta į karo alinamą šalį.
Dabartinėje situacijoje svarbu ne tik paramos surinkimas, bet ir operatyvus jos nugabenimas. Todėl kiekviena diena gali reikšti išgelbėtą žmogaus gyvybę ar sveikatą.
Reikalingi dyzeliniai generatoriai, akumuliatorių baterijos, kariniai prožektoriai, GPS sistemos, aktyvios ausinės, šilumos paketai ir kiti daiktai padedantys kovoti šaltu oru.
Jei galite prisidėti įsigyjant paramai reikalingus daiktus arba organizuojant transportą jų gabenimui į Ukrainą – kreipkitės į PUG: https://www.facebook.com/LSSparamosUkrainaigrupe/
Jei nuspręsite paaukoti lėšų, jas galite pervesti į Paramos Ukrainai grupės sąskaitą LT16 7300 0101 4629 4586 Swedbank, nurodant, kad tai – „Parama PUG”.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę