2019-ieji paskelbti Lietuvos šaulių sąjungos metais, organizacija minės įkūrimo 100-metį. Šia proga kviečiame visus 9-12 klasių moksleivius dalyvauti esė konkurse „LŠS 100-metis: ar vis dar aktualūs Valdo Putvinskio priesakai šauliams?“ ir pasidalinti savo mintimis, ar šiandien vis dar aktualūs Vlado Putvinskio priesakai šauliams, kokia jų reikšmė šių dienų kontekste.
Konkurso tikslas ugdyti jaunosios kartos tautinius jausmus, pilietiškumą, sudaryti sąlygas kiekvienam kūrybiškai perteikti savo požiūrį į istorinės atminties įvykius, permąstyti, ar bėgant šimtmečiui keitėsi vertybės.
Visų konkurso dalyvių laukia padėkos, o nacionalinio etapo nugalėtojų ir jų mokytojų – organizatorių įsteigti prizai ir diplomai. Nugalėtojų tekstai bus publikuojami Lietuvos šaulių sąjungos žurnale „Trimitas“ ir skelbiami internetinėje svetainėje www.sauliusajunga.lt .
Norintys dalyvauti konkurse, savo esė iki 2019 m. vasario 1 d. turi atsiųsti elektroniniu paštu [email protected] ir adresu Laisvės al. 34, 44240 Kaunas
Daugiau informacijos tel. +370 615 27 315 ir el. paštu [email protected]

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę