Rugsėjo 10–12 dienomis Klaipėdoje, Kairių kariniame poligone, vyko tradicinis Lietuvos šaulių sąskrydis, į kurį susirinko dešimties šaulių rinktinių atstovai iš visos Lietuvos ir varžėsi įvairiose sporto rungtyse. Atidaryme dalyvavęs LŠS vadas plk. Antanas Plieskis pasveikino šaulius ir palinkėjo sėkmingų startų.
Daugiausiai emocijų šauliams kėlė kvadrato ir estafetės rungtys. Būta ir ramesnių rungčių: žvejai laukė gero laimikio, šaškių mėgėjai varžėsi netoli kareivinių įrengtose žaidimo vietose. Akies taiklumas buvo bandomas šaudant pneumatiniu pistoletu arba šautuvu, o „air soft“ ginklais atliekami improvizuoti praktinio šaudymo pratimai.
Bendroje komandinėje įskaitoje laimėjo Utenos apskrities šaulių 9–osios rinktinės šauliai, antri tapo tauragiškiai, o tretieji – Kauno apskrities Vytauto Didžiojo šaulių 2–osios rinktinės atstovai. Po varžybų šaulių laukė susitikimas su gen. mjr. Jonu Kronkaičiu, kuris pasakojo apie Lietuvos laukiančius geopolitinius iššūkius ir Lietuvos gynybos sistemos reikalus.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę