3 Nuo 2018-ųjų metų Lietuvos šaulių sąjungoje pradedamas organizuoti Taiklaus šaulio kursas. Jo metu bus rengiami kvalifikuoti šauliai, gebantys efektyviai vykdyti taikliųjų šaulių pareigas, kurso dalyviai lavins taiklaus šaudymo, stebėjimo, atstumų nustatymo ir maskavimosi įgūdžius.
Taiklaus šaulio kurse galės dalyvauti nuo 10 iki 12 šaulių, kurie yra tapę kandidatais arba jau yra paskirti į taikliojo šaulio pareigas.
Dalyvių atranka:
•Kandidatus į taikliųjų šaulių kursą atrenka LŠS ŠR karinio rengimo specialistas suderinęs su rinktinės vadu.
•Kurse šauliai dalyvauja su savo ginklu ir gali naudoti savo šaudmenimis (viso kurso metu šaulys turi šaudyti su tuo pačiu ginklu).
•Pirmenybė dalyvauti taikliųjų šaulių kurse teikiama tiems šauliams, kurie yra pabaigę Bazinį šaulio įgūdžių kursą ir Ginklo šaulio tarnybai kursą.
•Šauliai su 7.62×51 mm ir 5.56×45 mm kalibro ginklais išskiriami į atskiras grandis.
Visų mokymų trukmė – 101 val. Praktinių užsiėmimų trukmė – 91 val. Taiklaus šaulio kursai 2018-aisiais vyks Jonušo Radvilos mokomajam pulkui priklausančiame Gaižiūnų poligone savaitgaliais po 6–7 val. per dieną, iš viso – 9 dienas.
Kandidatų registracija į kursą vykdoma iki 2018 metų sausio 28 d. per kuopų ir būrių vadus. Pirmas užsiėmimas įvyks sausio 29 d. 19 val. Nuotoliniu būdu.
Šauliui, sėkmingai baigusiam Taiklaus šaulio kursą, bus įteikiamas kurso baigimo pažymėjimas ir taikliojo šaulio ženklas.
Kurso programą ir praktinių užsiėmimų kalendorių rasite ČIA.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę