3 Sausio 31 d. Pabradės poligone Lietuvos šaulių sąjungos nariai dalyvavo lauko pratybose.2
Šįkart šaulių savaitgaliniame renginyje dalyvavo Lietuvoje viešintys Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės civilių ir karių1 6 bendradarbiavimo grupės kariai.
Bendradarbiavimas su amerikiečiais pradėtas nuo 2014 metų rudens ir vyks etapais. JAV kariai ne tik dalyvaus pratybose, tačiau vasario mėnesį aplankys visas Šaulių sąjungos rinktines Lietuvoje bei dalysis patirtimi.
LŠS vado ats. plk. ltn. Liudo Gumbino teigimu, šalies gynybos potencialo didinimas yra esminis Sąjungos tikslas. Pratybos yra vienas iš būdų šio tikslo siekti. Pasak L. Gumbino, įvykiai Ukrainoje ženkliai padidino organizacijos naujų narių skaičių. Pilietiškai nusiteikę įvairių profesijų, tautybių, amžiaus grupių Lietuvos žmonės ateina į Šaulių sąjungą, norėdami prisidėti prie krašto gynybos. Taigi pratybų ateityje tik daugės ir jos bus įvairesnio pobūdžio.
Pabrėžtina, kad Lietuvos šaulių sąjunga yra pilietinė organizacija, kovojanti ir informaciniame kare, kuris vyksta šiuo metu. Tai atliekama ne tik ginklu bei pasiryžimu priešintis, bet ir švietėjiška veikla, savo profesinėmis žiniomis, kūrybiniais sprendimais, todėl laukiame visų aktyvių ir patriotiškai nusiteikusių Lietuvos piliečių.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę