Pagalba sunegalavusiam žmogui — tai esminė kiekvieno pareiga. Šaulys privalo būti pasirengęs bet kada suteikti pirmąją medicininę pagalbą, tačiau kartais pritrūksta tiek nedaug: žinių, ryžto, drąsos ar… defibriliatoriaus.
Pasak LŠS vado pavaduotojo ats. mjr. Židrūno Šadauskio, mintis apie šį gyvybes gelbstintį įrenginį sukosi jau seniai. LŠS štabas yra įsikūręs pačiame Kauno centre, Laisvės alėjoje, todėl defibriliatoriaus būtinumas yra neabejotinas. Čia vaikšto daug žmonių, vyksta gyvenimas ir tikimybė, kad kažkam prireiks pagalbos iš tiesų didelė.
Būtent todėl sulaukus finansinės paramos iš UAB „AbbVie“ buvo nuspręsta įsigyti kokybišką automatinį išorinį defibriliatorių. Lietuvos šaulių sąjungą parėmusios farmacijos įmonės atstovas šaulys Mindaugas Atas įteikė įrenginį ats. mjr. Ž.Šadauskiui.
Automatinis išorinis defibriliatorius bus laikomas LŠS štabe, išorėje bus pritvirtinti visi reikiami informavimo apie jo buvimą ženklai. Kiekvienas LŠS štabo šaulys jau praėjo trumpą naudojimosi šiuo įrenginiu kursą ir yra pasirengęs suteikti pirmąją pagalbą.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę