Gegužės 29 d. Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) vadas plk. ltn. Gintaras Koryzna ir Aplinkos ministerijos (AM) ministras Kęstutis Navickas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.
Sutarties tikslas ‑ skatinti aktyvesnį Sąjungos ir ministerijos bendradarbiavimą: stiprinti ir plėtoti draugiškus, pilietiškai aktyvius santykius, kartu dalyvauti aplinkosauginiuose projektuose, ugdyti visuomenės patriotiškumą ir pilietiškumą, sudominti ir motyvuoti kuo daugiau žmonių gamtosaugine ir pilietine patriotine veikla, skleisti žinią apie dalyvavimo tokiose veiklose prasmę bei naudą visuomenei. Taip pat bendradarbiauti skleidžiant informaciją, susijusią su aplinkos saugojimu nuo fizinio, cheminio, biologinio ir kitokio poveikio ar pasekmių, atsirandančių įgyvendinant planus ir programas, vykdant ūkinę veiklą ar naudojant gamtos išteklius.
Bendradarbiavimo sutartis galios iki 2021 m. rugpjūčio 31 d.
Gamtosauginėje veikloje Sąjungos nariai – suaugusieji ir jaunimas ‑ dalyvauja ne vieneri metai: padeda miškininkams sodinti medelius, tvarko miškus, neetatiniai aplinkosaugininkai šauliai talkina gamtosaugos akcijose.
Nuotr. aut.  Mariaus Gorochovskio

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę