Lietuvos šaulių sąjunga (LŠS), Lietuvos kariuomenė ir Raseinių rajono savivaldybė pasirašė bendradarbiavimo sutartį. 

Vadovaujantis trišale sutartimi, visos bendradarbiavimą patvirtinusios pusės ketina puoselėti Lietuvos karių, LŠS ir visuomenės istorinę atmintį, saugoti Lietuvos karinį paveldą ir įamžinti iškilius istorinius karybos įvykius ir asmenybes, edukuoti Lietuvos karius, šaulius ir jaunimą istorinio pažinimo srityje ir plėtoti bendradarbiavime įvairiuose bendruose projektuose.
 
Sutartyje numatoma bendradarbiauti dalyvaujant šventiniuose ir edukaciniuose Lietuvos kariuomenės, Savivaldybės ir LŠS organizuojamuose renginiuose, skirtuose puoselėti kariuomenės ir LŠS tradicijas bei atminti valstybinių švenčių datas. Raseinių rajone, Lietuvos partizanų memoriale, Kryžkalnyje organizuoti kasmetinius Lietuvos kariuomenės ir LŠS iškilmingus renginius. Vykdant bendrus istorinės atminties renginius ir projektus dalintis informacija apie juos, siūlant edukacines, sportines ir kitas bendras veiklas.
 
Sutartį parašais patvirtinimo LŠS vado pavaduotojas plk. ltn. Gediminas Latvys, Sausumos pajėgų vadas brg. gen. Artūras Radvilas, Raseinių rajono savivaldybės meras Arvydas Nekrošius.
 
Raseinių rajono savivaldybės nuotraukos.

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę