Didėjanti ir stiprėjanti Lietuvos šaulių sąjunga (LŠS), naujas LŠS įstatymas, organizacijai keliami vis didesni lūkesčiai ir užduotys diktuoja poreikį nusistatyti aiškius organizacijos tikslus, išgrynintas veiklos kryptis ir suvokimą, kokie yra kiekvieno komandos nario įsipareigojimai, jog strategija būtų sklandžiai įgyvendinta.
Pastaruoju metu, organizacijoje įvykus ženkliems pokyčiams, ne mažiau svarbu suvokti, kokią vietą LŠS užima valstybės gyvenime.
LŠS vado plk. ltn. Lino Idzelio iniciatyva balandžio 15-16 dienomis Zalensų sodyboje Kauno r. įvyko strateginio planavimo sesija, kurios metu susirinkusi LŠS vadovybė, rinktinių vadai, Vyriausybėje sudarytos LŠS veiklos koordinavimo tarybos nariai ir LŠS CV nariai aptarė strateginius organizacijos klausimus, diskutavo ir tarėsi, kokie strateginiai sprendimai geriausiai padės planuoti ateities planus ir juos įgyvendinti, kokios yra svarbiausios organizacijos veiklos kryptys ir kaip jas vystyti, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.
Pirmą strateginės sesijos dieną, susiskirstę į sindikatus, dalyviai pirmiausiai identifikavo rizikas ir galimybes, atliko jų vertinimą.
Antrą dieną suformulavo LŠS viziją, misiją, tikslus, uždavinius ir priemones jiems pasiekti, rodiklius.
Laukia dar vienas svarbus etapas – susisteminti informaciją, parengti LŠS strategijos 2035 projektą ir suderinti jį su atitinkamomis institucijomis.
LŠS strategiją 2035 tvirtins LŠS suvažiavimas ir Vyriausybė
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę