Gerbiami Broliai ir Sesės šauliai, vadai,
Lietuvos šaulių sąjunga jau nuo vasario 7 dienos aktyviai įsijungė į kovą su šios dienos nelaime – COVID-19 virusu.
Nuo vasario pradžios iki dabar pagalbą valstybinėms ir savivaldybių institucijoms kiekvieną dieną teikia nuo 130 iki 160 šaulių, kurie padeda užtikrinti sąlygas realiai kovai su koronavirusu.
Broliai ir Sesės šauliai, didžiuojuosi Jūsų pasiryžimu ir pasiaukojimu Lietuvos visuomenės labui. Šiandien šauliai esame „pirmose mūšio linijose“! Mūsų visų pastangomis – Savanorystės samprata tapo reali, akivaizdžiu ir teigiamu pavyzdžiu kiekvienam Lietuvos Respublikos piliečiui. Įvertinęs šios dienos situaciją, galiu patvirtinti, kad šaulių savanoriškos iniciatyvos ne tik labai vertinamos įvairių Lietuvos institucijų, piliečių, bet ir kitus stipriai motyvuoja sekti geru pavyzdžiu – patikėkite, šiandien labiau nei bet kada anksčiau.
Tariu Jums visiems ir KIEKVIENAM atskirai – nuoširdų AČIŪ!!!
Taip, gal mūsų šaulių taip nesimato plačioje spaudoje, nesame pirmuose laikraščių puslapiuose, bet tai ir yra tos altruistinės savanorystės dalis – kada Šauliai, pamatę grėsmę Lietuvos visuomenei, šalies stabilumui – vieni pirmųjų vedami šauliškų vertybių ėmėsi padėti šalies Vyriausybei išspręsti šią laikiną problemą.
Taip, tai laikina problema, po kurios mes, Šauliai, būsime tik dar stipresni… Tačiau šiandien turime susitelkti ir būti stiprūs. Kvieskime brolius ir seses šaulius – visą visuomenę būti vieningais ir sąmoningais. Juk šiandien nuo mūsų visų pastangų priklauso, kaip greitai pavyks išspręsti šią problemą.
Broliai ir Sesės šauliai, dar kartą AČIŪ už Jūsų šauliškumą, už Jūsų tarnybą Tėvynės labui!
Būkime sveiki!
Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. ltn. Gintaras Koryzna

Share This