Balandžio 21-22 d. Druskininkuose vyko 32-oji LiJOT (Lietuvos jaunimo organizacijų taryba) Pavasario Asamblėja. Lietuvos šaulių sąjungai joje atstovavo Vilniaus Karaliaus Mindaugo 10-osios rinktinės šauliai Viktorija Jankauskaitė, Andrius Šmailis ir Renata Kalinauskaitė.
Per dvi įtempto darbo dienas buvo aptarta gana nemažai jaunimui ir jaunimo organizacijoms svarbių klausimų. Svarstytos ir priimtos pozicijos Dėl daugiakalbystės skatinimo bendrojo lavinimo ir aukštosiose mokyklose“ ir Dėl bendrinio jaunimo informavimo ir konsultavimo sistemos kūrimo. Bene daugiausia diskusijų sukėlusių rezoliucijų – „Dėl dvigubos pilietybės“ ir „Dėl jaunimo reikalų koordinatorių priklausomybių politinėms partijoms“ – galutinis svarstymas atidėtas iki kitos Asamblėjos.

Be dokumentų svarstymo, šioje Asamblėjoje buvo išrinkti trys nauji LiJOT valdybos nariai bei LiJOT Kontrolės komisija. Taip pat į tikruosius narius priimta Lietuvos tautinio jaunimo sąjunga, o į narius – stebėtojus – Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų skyrius.
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę