Spalio 24 d. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazijoje vyko teorinis praktinis seminaras, skirtas Šaulių sąjungos 100-mečiui paminėti. Mokyklos karjeros koordinatorės Daivos Gramalienės teigimu, šis renginys buvo sumanytas norint regiono mokytojus iš arčiau supažindinti su Lietuvos šaulių sąjunga, jos veikla ir galimybėmis rajono mokykloms prisijungti prie šaulių veiklos.
Mokytojai klausė trijų pranešimų, kurių kiekvienas apėmė skirtingas LŠS veiklos sritis. Šaulių vadas plk. ltn. Gintaras Koryzna išsamiai pristatė organizacijos veiklą aptardamas daugelį jos aspektų. Drauge su pedagogais buvo išsamiai aptarta jaunųjų šaulių būrelių formavimo ir užsiėmimų vykdymo tvarka, susipažinta su nūdienos aktualijomis.
Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės vadas Julius Svirušis detalizavo rinktinės veiklos problematiką.
„Trimito“ korespondentas Valdas Kilpys pristatė šaulių žurnalą akcentuodamas jo svarbą visai organizacijai. Kiekvienam seminaro dalyviui buvo įteikti keli paskutiniai žurnalo numeriai.
Antrojoje, labiau šventinėje seminaro dalyje prie šaulių ir gimnazijos bendruomenės prisijungė ir Lietuvos kariuomenės vadas gen. mjr. Valdemaras Rupšys. Ši dalis buvo skirta pilietiškumui, patriotizmo ugdymo skatinimui tad kiekvienas renginio dalyvis dalinosi savi įžvalgomis šia tema.
Gen. mjr. V. Rupšys akcentavo būtinybę būti įvairiapusiškiems ir neužsiangažuoti vien kariniuose dalykuose.
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę