Birželio 27 d. 19.00 val., minėdami Lietuvos šaulių sąjungos įkūrimo 103-iąsias įkūrimo metines Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje Lietuvai prisiekė ir pasižadėjo kiek daugiau nei 100 Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės šaulių ir jaunųjų šaulių.

„Tikriausiai visiems iš Jūsų tai yra pirmas kartas, kai ištariate šiuos priesaikos žodžius. Prisiekdami Jūs rodote pavyzdį tvirtos ir vieningos valstybės. Mes galime matyti puikiausią žmonių vienybės pavyzdį, šalia esančioje valstybėje, kurios žmonės ne žodžiais, bet ginklu gina savo valstybę, todėl žodis valstybė įgauna dar didesnę reikšmę. Linkiu ryžto, energijos ir išlikti ištikimiems savo priesaikai.“,- kalbėjo Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotojas ats. mjr. Židrūnas Šadauskis.

Skaityti šaulio priesaikos žodžius ir pabučiuoti Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės kovinę vėliavą garbė atiteko šauliui Valdui Malinauskui. Pasižadėjimą skaitė ir vėliavą jaunųjų šaulių vardu pabučiavo jaunoji šaulė Ieva Mažeikytė.

Ceremonijoje taip pat dalyvavo ir šaulius LR Seimo narys Valdas Rakutis, Vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas, Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos l. v. v. p. plk. lt. Paulius Diliūnas, Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono vadas Slvinas Serva, Kauno įgūlos diakonas vyr. srž. Audrius Jesinskas ir kt. garbūs svečiai.

Sveikiname brolius ir seses.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę