Penktadienį FNTT lankėsi Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. Albertas Dapkus. Jis FNTT darbuotojams pasakojo apie atsakomybę bei šaulių veiklą.

Plk. A. Dapkus su darbuotojais diskutavo apie atsakomybės reikšmę tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje srityje, taip pat ir būnant šauliu. LŠS Vadas pabrėžė, kad atsakomybė – tai įsipareigojimų vykdymas arba rūpestingumas priimant sprendimus ar ką nors darant.

Pristatydamas Lietuvos šaulių sąjungos veiklą, plk. Albertas Dapkus pasakojo, kad LŠS tikslas – stiprinti Lietuvos Respublikos nacionalinį saugumą telkiant Lietuvos Respublikos piliečius aktyviai prisidėti prie valstybės gynybinės galios didinimo, viešojo saugumo užtikrinimo, visuomenės pilietinio, patriotinio ir tautinio ugdymo, taip pat ugdyti pasitikinčius savimi, kūrybingus, motyvuotus, drausmingus Lietuvos Respublikos piliečius, pasirengusius ginti Tėvynę ir padėti nelaimės atveju kitiems. Šį tikslą iliustravo pasakojimai apie šaulių veiklą pandemijos bei neteisėtų migrantų krizės metu ir dabar, vykstant karui Ukrainoje.

Nuotraukoje: Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. Albertas Dapkus ir FNTT direktorius Antoni Mikulskis

Inf. FNTT

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę