Šiandien Lietuvos šaulių sąjungos štabe lankėsi Jungtinės Karalystės gynybos atašė Lietuvai Jungtinės Karalystės karališkųjų karinių oro pajėgų majoras (angl. Squadron Leader) Steve‘as Gleisingeris, kuris susitiko su LŠS vadu plk. Albertu Dapkumi ir vado pavaduotoju – jaunųjų šaulių vadu Tadu Venskūnu.

„Buvo labai malonu surengti pirmąjį vizitą ir susitikti su Šaulių sąjunga vadu plk. Albertu Dapkumi bei daugiau sužinoti apie šią organizaciją. Po produktyvios diskusijos tikiuosi ir toliau bendradarbiauti, ypač vykdant dvišalę veiklą tarp Jungtinės Karalystės sausumos pajėgų kadetų ir jaunųjų šaulių.“,- sakė JK atašė Lietuvai Steve‘as Gleisingeris.

Susitikimo metu didžiausias dėmesys buvo skirtas Jungtinės Karalystės kadetų bendradarbiavimui su Lietuvos šaulių sąjungos jaunaisiais šauliais (kurie nuo šiol bus vadinami taip pat kadetais). Pokalbio metu JK atašė Lietuvai mjr. Steve‘as Gleisingeris pasidalino ilgamete patirtimi dirbant su JK kadetais bei aptarė LŠS kadetų perspektyvas.

„Ilgametė Jungtinės Karalystės patirtis dirbant su kadetais buvo stiprus pagrindas rengiant jaunųjų šaulių koncepciją ir rengimo programą.“,- susitikimo metu sakė vado pavaduotojas – jaunųjų šaulių vadas Tadas Venskūnas.

Planuojama, kad Jungtinės Karalystės skiriamas didžiulis dėmesys suteiks galimybę Šaulių sąjungos kadetams dar labiau tobulėti ir leis įsilieti į tarptautinio lygmens veiklą.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę