Tęsiant vizitą Ukrainoje Lietuvos šaulių sąjungos delegacija lankėsi Kijevo miesto savivaldybėje, kur susitiko su Kijevo miesto administracijos vadovo pavaduotoju Andrej Kriščenko ir Kijevo miesto administracijos Savivaldybės saugumo departamento direktoriaus pavaduotoju Mihailu Sčerbina. Susitikimo metu LŠS vadas plk. Albertas Dapkus pristatė Lietuvos šaulių sąjungos patirtį teikiant pagalbą savivaldybėms ir valstybinėms institucijoms ekstremaliųjų situacijų metu. Taip pat buvo aptartos galimybės nuolatos keistis patirtimi ir plėtoti bendradarbiavimą kovojant su įvairiomis krizinėmis situacijomis visuomenės saugumo srityje.

Antrojoje dienos pusėje vyko susitikimas su Pilietinės Sąjungos „Ukrainos teritorinės gynybos rėmėjų judėjimas“ pirmininku Andrii Hordiienko su kuriuo buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės siekiant parengti suaugusius šaulius ir ugdyti jaunimą.

Pilietinė Sąjunga „Ukrainos teritorinės gynybos rėmėjų judėjimas“ buvo įsteigtas 2015 metais, kaip pelno nesiekianti, nevyriausybinė, pilietinė iniciatyva. Ši iniciatyva vienija pilietines asociacijas, karines-patriotines organizacijas, bazinio karinio parengimo centrus bei visuomenės aktyvistus su tikslu skatinti efektyvios teritorinės gynybos vystymą Ukrainoje. Organizacijos nariai yra ne kartą lankęsi Lietuvoje ir dalyvavę įvairiuose renginiuose, konferencijose bei pažintiniuose turuose. Šis bendradarbiavimas buvo sulėtėjęs dėl COVID-19 pandemijos apribojimų.

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę