Liepos 16-ąją Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Medininkų pasieniečių mokykloje prasidėjo dvi savaites truksianti (liepos 16-21 d. ir liepos 22-28 d. ) jaunųjų pasieniečių, ugniagesių-gelbėtojų, viešojo saugumo tarnybos ir jaunųjų policijos rėmėjų bei jaunųjų šaulių stovykla. Kiekviename etape ilsėsis ir specifinių žinių semsis po 100 jaunuolių.

Iškilmingai pakėlus stovyklos vėliavą mokyklos rikiuotės aikštėje jaunuolius pasveikino stovyklos svečiai, tarnybų vadovai ir palinkėjo laiką stovykloje praleisti naudingai. Iš tiesų stovyklaujančiųjų programa ganėtinai įtempta bei įdomi: jaunuolius aplankys ir apie savo profesijas pasakos pasieniečiai, policijos pareigūnai, ugniagesiai-gelbėtojai, stovyklautojai sportuos, šaudys tire, bus supažindinti su ginklais, mokomi savigynos pratimų. Abejingų nepaliks kinologų pasirodymai su jų augintiniais.

Kaip įprasta statutinių organizacijų rengiamose stovyklose, jaunuoliai gyvens karišku režimu, dalyvaus įvairiose pratybose, mokymuose, žygiuose. Kultūrine programa irgi nenuvils: stovyklos metu jaunuoliai linksminsis diskotekose, vyks protų mūšiai, karaokė vakarai, bus organizuojamos ekskursijos, išvykos, praplečiančios istorines ir kultūros žinias.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę