2007 m. kovo 25 d. vyko Utenos AŠR meno ir saviraiškos kolektyvų apžiūra. Konkurso dalyvius vertino Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas Juozas Janušaitis ir LŠS G5 sk. viršininkė Aldona Vaičekauskienė.

 Atranką pradėjo Utenos šaulių 2-osios kuopos šaulės Nijolės Petravičienės vadovaujamas mišrusis vokalinis ansamblis ir duetas. Šaulių kolektyvas publiką audrino armonikos garsais. Spalvingi tautiniai drabužiai džiugino širdį ir nors trumpam priminė gražias lietuviškas tradicijas.
Utenos šaulių 9-osios kuopos jaunoji šaulė Indraja Juciūtė skaitė Just. Marcinkevičiaus „Mažąją trilogiją“. Visi susirinkusieji buvo sužavėti puikios jaunosios skaitovės dikcijos ir nuoširdumo. Jos perskaityti „Mindaugas“, „Mažvydas“ ir „Katedra“ nepaliko abejingų.
Giedraičių gen. Silvestro Žukausko šaulių 3-iosios kuopos jaunasis šaulys Justas Cicėnas klausytojus kerėjo klarneto garsais.
 Režisierės Rūtos Smalskienės pantomimos studijos „Homo“ merginos Vaiga Zalatoriūtė ir Monika Zukaitė pademonstravo plastikos ir judesio teatrą. Šios dvi menininkės šaulėmis tapo visai neseniai, vos prieš porą mėnesių. Padedamos savo draugų, jaunosios šaulės užkariauja publikos širdis savo mieste bei visoje Lietuvoje.
 „Žmonės amžinai ginčijasi dėl dviejų spalvų: juodos ir baltos. Kitas jie puikiai atskiria…“, – šią frazę galima pritaikyti paskutiniams atrankos dalyviams, jaunimo muzikos grupei „The Arc“. Jos nariai – du jaunieji šauliai, broliai Simonas ir Dominykas Gudeliai, – džiugino roko muzikos gerbėjus, o tuos, kurie nėra pratę prie elektrinės gitaros garsų, vertė kimštis ausis…
Konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir knygomis „Lietuvos Šaulių sąjunga valstybės ir visuomenės tarnyboje 1919–2004 metais“.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę