Kovo 4 d. Vilniaus įgulos karininkų ramovėje vyko Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės meno kolektyvų apžiūra. Dalyvavo 7 kolektyvai ir atlikėjai iš Širvintų šaulių 10-osios, Onuškio šaulių 8-osios, Ukmergės šaulių 2-osios ir Vilniaus šaulių 5-osios kuopų. 

 Aukščiausią įvertinimą gavo ir buvo pakviestas į kitą apžiūros etapą Ukmergės šaulių 2-osios kuopos vadas Česlovas Talačka. Česlovas Talačka tokio įvertinimo susilaukė už gražų dainavimą ir akompanavimą gitara. Onuškio merginų vokaliniam etnografiniam ansambliui už puikų pasirodymą įteiktas apžiūros prizas ir diplomas.
 Kitus Vilniaus apskrities kolektyvus komisijai buvo sudėtinga įvertinti, kadangi jie nesilaikė apžiūros nuostatų. Visus sužavėjo brolių Daumanto ir Pauliaus Rolių duetas. Tačiau jų pristatyta programa neatitiko visų atrankos reikalavimų. Daumantas ir Paulius atliko tik vieną iš reikalaujamų pagal nuostatus trijų kūrinių. Tačiau vertinimo komisija, atsižvelgusi į atlikimo kokybę, nusprendė broliukus Daumantą ir Paulių pakviesti į kitą apžiūros etapą, kuriame duetas turės papildyti savo pristatomą dainų programą.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę