2023-ieji – paskelbti Vlado Putvinskio-Pūtvio metais. Minėsime 150-ąsias Lietuvos šaulių sąjungos įkūrėjo, ideologo gimimo metines.
Siekdami paminėti šią sukaktį ir paskatinti moksleivių bei jaunimo domėjimąsi tautinio atgimimo istorija, savanoriškos patriotinės organizacijos – Lietuvos šaulių sąjungos ideologija ir veikla, Lietuvos šaulių sąjunga ir LŠS Vlado Putvinskio-Pūtvio klubas skelbia kūrybinių rašinių ir poezijos konkursą „Vladas Putvinskis-Pūtvis – Lietuvos šaulių sąjungos įkūrėjas ir ideologas“.
Dalyvauti konkurse kviečiame visus 9–12 (I–IV gimnazijos) klasių moksleivius.
Laureatų laukia organizatorių įsteigti prizai ir diplomai. Nugalėtojų tekstai bus publikuojami Lietuvos šaulių sąjungos žurnale „Trimitas“.
Konkurso nuostatus rasite ČIA.
Kūrinių laukiame iki 2023 m. birželio 9 d. elektroniniu paštu: [email protected].
Konkurso rezultatai bus skelbiami 2023 m. birželio 23 d.

Vladas Putvinskis – dvarininkas, šviesuolis, reikšmingai prisidėjęs prie lietuvybės skatinimo bei tuomet draudžiamos lietuviškos spaudos gabenimo ir platinimo organizavimo. Nors ir ne kartą teko atlikti bausmę kalint, taip pat tremtyje, Vladas Putvinskis ir toliau tęsė kertinius darbus, siekiant išsaugoti tautinį identitetą. Veikėjas visuomenei žinomas kaip Lietuvos šaulių sąjungos įkūrėjas ir pirmasis vadovas, formavęs organizacijos idėjas ir vertybes. Šiais tvirtais pagrindais ir ideologinėmis nuostatomis remdamasi Lietuvos šaulių sąjunga plečiasi ir veikia šiomis dienomis.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę