Lapkričio 16 d. baigėsi Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotas nacionalinio judumo iššūkis, kuriame dalyvavo ir Lietuvos šaulių sąjunga. Šauliai parsisiuntę #walk15 programėlę varžėsi su kitomis organizacijomis „Organizacijų“ kategorijoje.

33 milijonus – tiek žingsnių nuėjo šauliai ir jaunieji šauliai užfiksuodami didžiausią žingsnių vidurkį. Lapkričio 24 d. LR Prezidentūroje vyko nacionalinio judumo iššūkio apdovanojimai, kurių metu Šaulių sąjungai buvo perduota Lietuvos Respublikos Prezidento padėka ir penki ąžuolo medeliai.

„Labai džiugu, kad Lietuvos šaulių sąjungos Žemaitijos 8-osios rinktinės vado iniciatyva šauliai ir jaunieji šauliai taip pat aktyviai įsitraukė į šį iššūkį ir prisijungdami prie kitų organizacijų keliems mėnesiams iškeitė transporto priemones ir pasirinko vaikščiojimą. Tikiuosi, kad tai taps pavyzdžiu kitiems“,- sakė LŠS vado pavaduotojas-jaunųjų šaulių vadas Tadas Venskūnas.

Iš viso nacionalinio judumo iššūkyje dalyvavo 125 bendruomenės, 650 organizacijų, 573 mokyklos, 38 aukštosios mokyklos ir 55 užsienio lietuvių bendruomenės.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę