Gruodžio 10 d. Šalčininkų r. Kalesninkų pagrindinėje mokykloje vyko Karo prievolės administravimo tarnybos rengiama „Nacionalinės gynybos diena“.
Akademinės valandos trukmės užsiėmimus mokiniams vedė Vilniaus apskrities karaliaus Mindaugo 10-osios šaulių rinktinės Šalčininkų XI kuopos jaunieji šauliai drauge su kuopos vadu psk. Eimantu Tamulynu. Moksleiviams buvo pristatytos keturios temos. V. Tamulynas papasakojo apie Lietuvos šaulių sąjungą, jos tikslus bei misiją, o taip pat supažindino su kasdiene ir ypatingoms sąlygomis skirta kario ekipuote. Būrininkas Arnoldas Seliatickis pravedė kūno kultūros pamoką, kurios metu mokyta karinės rikiuotės, vyko estafetės ir žaidimai.
Jaunimui užsiėmimai labai patiko, tad jiems pasibaigus buvo nutarta mokykloje kurti šaulių būrelį. Jau kitą dieną vykusiuose kuopos užsiėmimuose Kalesninkų jaunimas dalyvavo itin aktyviai.
Lietuvos nepriklausomybės 20-mečiui paminėti skirtas projektas „Nacionalinės gynybos diena" pradėtas vykdyti šiemet pavasarį ir buvo surengtas Šalčininkų, Vilniaus, Alytaus, Marijampolės ir Panevėžio rajonų mokyklose.
 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę