Balandžio 8 d. Utenos apskrityje lankėsi LŠS vadas Juozas Širvinskas. Vizito metu Sąjungos vadas svečiavosi miesto Adolfo Šapokos gimnazijoje, kur susitiko su gimnazijos bendruomene, pristatė LŠS veiklą ir įteikė gimnazijos bibliotekai knygų bei informacinių leidinių apie šaulių organizaciją.
Po prasmingos atvirosios pamokos J. Širvinskas apsilankė Anykščiuose. Kelių susitikimų metu Sąjungos vadas, Utenos apskrities šaulių 9-osios rinktinės vadės pavaduotojas Norbertas Černiauskas bei Anykščių kuopos vadas Zenonas Mameniškis susitiko su rajono meru Sigučiu Obelevičiumi, Anykščių rajono policijos komisariato viršininku Rimantu Čepuliu, savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Vida Dičiūnaite, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Laima Zukiene, civilinės saugos vyriausiuoju specialistu Antanu Žemaičiu bei Troškūnų Kazio Inčiūros vidurinės mokyklos direktore Aušra Sapkauskiene. Buvo pasidžiaugta ne tik prasminga, matoma ir aktyvia Anykščių Stepono Dariaus ir Stasio Girėno šaulių kuopos veikla,  bet ir bendradarbiavimu su valstybinės ir savivaldybės institucijomis. Išreikštas abipusis noras šią veiklą plėsti.
Vėliau Sąjungos vadas apsilankė Utenos krašto muziejuje, kur buvo atidaryta šaulio Danieliaus Drazdausko fotografijų paroda „Lungai“. Po atidarymo J. Širvinskas ir rinktinės vadė Asta Tidikienė apsilankė Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate, kur susitiko su komisariato viršininku Linu Pernavu bei jo pavaduotoju Kęstučiu Mikalausku. Susitikimo  metu apsikeista nuomonėmis dėl šaulių ir policijos bendradarbiavimo plėtros Utenos apskrityje.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę