Šiemet „Jaunųjų šaulių sporto žaidynių 2019“ nugalėtojai – Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunieji šauliai. Nugalėtojų taurė grįžta į Kauną.
Žaidynių uždarymo ceremonijos metu jaunųjų šaulių komandos, atskirose rungtyse užėmusios prizines vietas, buvo apdovanotos diplomais, o komandų nariai – medaliais.
Šiais metais žaidynių nugalėtojais tapo Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunieji šauliai, antroji vieta atiteko – Žemaitijos šaulių 8-oios rinktinės jaunuoliams, o trečioji vieta – Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės komandai.
Šiandien vykusiame būrių rikiuotės konkurse pirmąją vietą užėmė Karaliaus Mindaugo šaulių 10-oji rinktinė, antrąją vietą Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda, trečioji vieta atiteko Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės jauniesiems šauliams.
Sveikiname visus žaidynių dalyvius, visi jaunieji šauliai puikiai pasirodė žaidynėse, įdėjo daug pastangų, atidavė jėgų ir puikiai pademonstravo savo įgūdžius. Kitąmet vėl susirinkę draugėn ne tik draugiškai varžysimės, bet ir smagiai leisime laiką.

Žaidynių rungtyse geriausiai pasirodė:
Orientavimosi rungtyje
1-oji vieta Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda
2-oji vieta Karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda
3-ioji vieta Žemaitijos šaulių 2-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda

Vasaros biatlono rungtyje
1-oji vieta Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda
2-oji vieta Alfonso Smetonos šaulių 5-osiso rinktinės jaunųjų šaulių komanda
3-ioji vieta Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda

Šaudymas pneumatiniais ginklais rungtyje
1-oji vieta Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda
2-oji vieta Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda
3-ioji vieta Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda

Asmeninė įskaita
1 vieta Ieva Cibulskaitė Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunoji šaulė
2 vieta Ignas Nedzinskas Karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės jaunasis šaulys
3 vieta Žilvinas Valaitis Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunasis šaulys

Šaudymas mažo kalibro ginklais rungtyje
1-oji vieta Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda
2-oji vieta Karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės komanda
3-ioji vieta Vakarų (Jūros) šaulių 3-iosios rinktinės jaunųjų šaulių komanda

Asmeninė įskaita
1 vieta Mantas Gintilas Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės jaunasis šaulys
2 vieta Sandra Maižvilaitė Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės jaunoji šaulė
3 vieta Donatas Akūnis Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunasis šaulys

Kliūčių ruožo rungtyje
1-oji vieta Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda
2-oji vieta Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda
3-ioji vieta LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda

Vandens rungtyje
1-oji vieta Vakarų (Jūros) šaulių 3-iosios rinktinės jaunųjų šaulių komanda
2-oji vieta LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda
3-ioji vieta Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda

 

Share This