Lietuvos Nepriklausomybės dienos proga jau trečius metus iš eilės pagerbiami jaunieji šauliai, išsiskyrę pavyzdingai vykdoma jaunojo šaulio tarnyba, didžiule motyvacija ir atsidavimu šauliškai veiklai.
Lietuvos šaulių sąjungos rinktinės vertinimo komisijai pateikė paraiškas, kuriose išsamiai aprašė šauliškoje veikloje labiausiai pasižymėjusius jaunuosius šaulius. Komisija, atsižvelgusi į jaunųjų šaulių pasiekimus, motyvaciją ir šauliškumo puoselėjimą, nusprendė, jog šiais metais savo rezultatais labiausiai išsiskyrė Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės jaunasis šaulys Gabrielius Šlevas, Plk. Prano Saladžiaus 9-osios rinktinės jaunoji šaulė Paulina Juodvalkytė ir Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės jaunoji šaulė Rugilė Dabulskytė. Šiuos jaunuosius šaulius asmeniškai pasveikinti ir įteikti Lietuvos šaulių sąjungos vado padėkas bei simbolines dovanas atvyko Sąjungos vado pavaduotojas-jaunųjų šaulių vadas, laikinai einantis vado pareigas Tadas Venskūnas. Pabendravo su rinktinių vadais, jaunaisiais šauliais, apžiūrėjo rinktinių infrastruktūrą.

Už uolią ir nepriekaištingą tarnybą, rodomą iniciatyvą ir kruopštumą Lietuvos šaulių sąjungos vado padėkos ir simbolinės dovanos įteiktos šiems šauliams:
Augustui Petrikevičiui. Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė;
Edmundui Lekstučiui. Vytauto Didžiojo šaulių 2-oji rinktinė;
Aistei Petkevičiūtei. (Vakarų (jūros) šaulių 3-ioji rinktinė;
Kamilei Indriūnaitei. Suvalkijos šaulių 4-oji rinktinė;
Gabrieliui Šlevui. Alfonso Smetonos šaulių 5-oji rinktinė;
Šarūnui Serapinui. Gen. P. Plechavičiaus šaulių 6-oji rinktinė;
Estelai Kovaliovaitei. LDK Kęstučio šaulių 7-oji rinktinė;
Tadui Dzeržanauskui. Žemaitijos šaulių 8-oji rinktinė;
Paulinai Juodvalkytei. Plk. Prano Saladžiaus 9-oji rinktinė;
Rugilei Dabulskytei. Karaliaus Mindaugo šaulių 10-oji rinktinė.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę