Sausio 26 d. dešimt jaunųjų Alytaus šaulių ir kitų Alytaus miesto jaunimo organizacijų atstovų dalyvavo pažintinėje kelionėje į Suvalkų miestą Lenkijoje.

 Alytus ir Suvalkai pradėjo bendrą ilgalaikį projektą „Jaunimo bendradarbiavimas Alytus–Suvalkai“. Projekto tikslas – sukurti jaunimo institucijų bendradarbiavimo tinklą. Siekiama, kad abiejų miestų jaunuoliai nuo 14 iki 29 metų per savo nevyriausybines organizacijas galėtų keistis informacija. Dalyvaudami projekte Alytaus ir Suvalkų jaunuoliai, galės pažinti lietuvių ir lenkų  kultūrų skirtumus, atrasti panašumus, organizuoti įvairius renginius. Numatyta išleisti leidinį apie Alytuje ir Suvalkuose veikiančias jaunimo organizacijas.
Per pirmąjį susitikimą Suvalkų jaunimo kultūros namuose  jaunieji šauliai ir kitų Alytaus miesto jaunimo organizacijų atstovai supažindinti su čia  veikiančiais dailės, muzikos, teatro, šokių, keramikos bei plastikos būrelius. Pasigrožėta Suvalkų jaunųjų menininkų darbais, taigi prasmingai pradėtas kultūrinis bendradarbiavimas.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę