Klaipėdos universitetas (KU) ir Lietuvos šaulių sąjunga stiprina ryšius. Prieššventiniu laikotarpiu bendradarbiavimo dokumentą, apibrėžiantį sutarties šalių interesus, pasirašė vadovai – KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas ir Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. ltn. Linas Idzelis.

„Džiaugiamės, kad šauliai turės daugiau galimybių dalyvauti įvairiuose bendruose projektuose ir universiteto renginiuose, savo ruožtu siūlysime universitetui temas studentų tiriamiesiems ir diplominiams darbams, taip pat universiteto studentus kviesime atlikti praktiką Lietuvos šaulių sąjungos padaliniuose. Tikiuosi, kad kartu su universiteto bendruomene padirbėsime rengiant ir įgyvendinant bendrus patriotinio ugdymo, švietimo ir kultūrinius renginius“, – sakė Lietuvos šaulių sąjungos vadas.

Partnerystės tikslas – ugdyti kūrybišką, modernią ir pilietišką visuomenę, per abiem pusėms naudingą žinių bei patirčių keitimąsi stiprinti valstybės gynybinius pajėgumus, puoselėti istoriškai susiklosčiusias bendrystės tradicijas visuomenės švietimo srityje.

Sutartimi KU įsipareigojo pagal galimybes prisidėti prie Lietuvos šaulių sąjungos populiarinimo, teikti konsultacijas partneriams aktualiais klausimais, organizuoti bendrus renginius, suteikti galimybę šios organizacijos nariams dalyvauti KU Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto Povandeninių tyrimų centro rengiamuose nardymo mokymuose ir kt.

Vadovų pokalbyje aptarti Lietuvos saugumo ir piliečių parengties galimai krašto gynybai klausimai bei kaip prie to galėtų prisidėti švietimo ir mokslo bei verslo įstaigos.

Klaipėdos universiteto nuotraukos.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę