Sausio 30 d. Alytaus  jaunieji šauliai bei kitų jaunimo organizacijų atstovai buvo pakviesti į Alytaus darbo biržą. Per susitikimą jaunimui papasakota apie išvykimą į užsienį, įsidarbinimo problemas – apie viską, ką reikia žinoti jaunam žmogui, ketinančiam keliauti į užsienį.

 Paskaitos pradžioje Alytaus darbo biržos darbuotoja Vaida Kamandulienė papasakojo apie laisvą asmenų judėjimą Europos Sąjungoje, paaiškino tokį judėjimą ribojančius principus. Paskaitos klausytojams buvo pristatytas EURES (ang. European Employment Services) — Europos užimtumo tarnybų tinklas. Klausytojai buvo profesionaliai supažindinti ne tik su išvykimų privalumais, bet galimomis tokių kelionių grėsmėmis. Paskaitoje dalyvavęs Alytaus miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnas aptarė keletą nesėkmingo keliavimo pavyzdžių, suteikė naudingų patarimų kelionei.
Taigi paskaitoje gauta įvairiapusių žinių ir jaunasis šaulys, ketinantis padirbėti  užsienyje ar šiaip pakeliauti, neabejotinai bus gerai pasirengęs įveikti galimas kelionės užsienyje kliūtis.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę