Šiandien, 2022 m. rugpjūčio 5 d., Muitinės departamento generalinis direktorius Darius Žvironas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos šaulių sąjungos vadu plk. Albertu Dapkumi. Susitarta bendradarbiauti naudojant Lietuvos Respublikos muitinės ir Šaulių sąjungos žmogiškuosius ir materialinius išteklius abiejų institucijų tikslams pasiekti, taip pat personalo mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo, kultūrinės ir sportinės veiklos srityse.

Institucijos, suvienijusios pajėgas, rengs bendrus mokymus, kultūros ir sporto renginius, įgyvendins kitus projektus, teiks reikiamą pagalbą skirdamos priemones, įrangą ar patalpas, bendradarbiaus užtikrindamos pratybų ir varžybų dalyvių saugumą ir kt.

Nors sutartis dėl bendrų veiklų tarp Lietuvos muitinės ir Lietuvos šaulių sąjungos pasirašoma pirmą kartą, institucijas sieja bendradarbiavimas jau ne vienerius metus.

Susitikimo metu Muitinės departamento generalinis direktorius D. Žvironas įteikė padėką už bendradarbiavimą ir pagalbą Lietuvos Respublikos muitinei užtikrinant viešąją tvarką estafetinio bėgimo „Medininkai–Vilnius“ metu Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės vadui mjr. Mindaugui Miliui. Estafetinio bėgimo „Medininkai–Vilnius“, vykusio š. m. liepos 31 d., metu, 25 Lietuvos šaulių sąjungos nariai padėjo organizatoriams užtikrinti renginio dalyvių saugumą.

Tikimasi, kad glaudus Lietuvos muitinės ir Lietuvos šaulių sąjungos bendradarbiavimas bus prasmingas ir naudingas abiem institucijoms.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę