Rugsėjo 26 d. Alytaus miesto ir rajono policijos komisariato vadovybė ir sporto klubas „Aukuras“ surengė tradicines estafetinio bėgimo ir šaudymo tarnybiniu ginklu varžybas, skirtas Angelų sargų dienai. Organizatoriai į varžybas pakvietė Alytaus apskrities policijos komisariatų, karinių struktūrų atstovus ir Alytaus šaulius. Dalyvavo 9 komandos. Kiekvienoje komandoje – po 3 dalyvius.
Alytaus apskrities A. Juozapavičiaus šaulių rinktinei atstovavo šauliai Dovydas Rogulis, Robertas Boiko ir Edvinas Plytninkas.
Varžybų dalyviai susirinko Vidzgirio miške, policijos komisariato lauko šaudykloje. Varžybos vyko trim etapais. Kiekviename etape visi komandos nariai startuodavo šaudykloje ir, ratu apibėgę 1000 m, ugnies linijoje iššaudavo po 3 šūvius į už 15 metrų esančius tris apvalius metalinius taikinius ir vieną sportinį taikinį iš pistoleto (iš viso 6 šūviai). Baigus šaudymą ir sutvarkius ginklą pagal saugumo reikalavimus, buvo galima bėgti iki finišo. Jeigu dalyviai nepataikydavo į metalinį taikinį, privalėjo papildomai įveikti 100 metrų pažymėtą baudos ratą (bėgta tiek ratų, kiek kartų nepataikyta į taikinius). Nepataikius į juodą sportinio taikinio apskritimą buvo pridedamos 5 baudos sekundės. Tik įvykdžius visus reikalavimus buvo galima perduoti estafetę kitam komandos nariui. Komanda nugalėtoja buvo nustatyta sumuojant bendrą komandos bėgimo laiką.
Suskaičiavus varžybų rezultatus paaiškėjo, kad I vietą antrus metus iš eilės iškovojo KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės savanoriai – ltn. D. Stulgys, eil. M. Čiupas ir eil. E. Lelešius. Alytaus apskrities A. Juozapavičiaus šaulių rinktinės komandai atiteko ketvirtoji vieta.

Gintaras Lučinskas
Alytaus AŠR vado pavaduotojas

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę