Pralėkė, praūžė sajūniškas sąskrydis su seniai matytais žavingais veidais, krūva įvairiausių veiklų ir gausiu būriu garbingų svečių.

Po Sąskrydžio atidarymo ir Pirmininkės kalbos renginio dalyviai plušo darbo grupėse: vieni kėlė „Sajai“ ateities tikslus, kiti dirbo prie vieno svarbiausio dokumentų – Korporacijos įstatų. Dalyviai buvo pagerbti korporacijos Saja sendraugių dr. Mindaugo Nefo ir dr. Norberto Černiausko apsilankymu bei dalyvavimu diskusijoje apie jaunimo pilietinį pasipriešinimą ir 1940-ųjų okupaciją.

Kandidatai pasirūpino, kad sajūnai būtų užimti ne tik protinėmis veiklomis, tačiau prisimintų ir kitus – pirmosios medicinos pagalbos, topografijos bei mazgų rišimo įgūdžius! Viena iškilmingiausių ir džiugiausių Sąskrydžio dalių – pakėlimai. Sveikiname Karoliną, Andželiką, Modestą, Gustą ir Marių tapus nariais bei Mariją ir Luką, pasipuošus sendraugio juostelėmis!

Iškart po iškilmingos ceremonijos vykusiame visuotiniame susirinkime išrinkta naujoji Korp! Saja pirmininkė – Karolina Kinderytė bei jos valdybos komanda: Viltė, Andželika, Gustas ir Modesta. Linkime naujajai komandai užsispyrimo ir ryžto tęsiant prasmingus darbus.

Nuotraukų autorius: Lukas Valentukevičius

 
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę