Tradiciškai gegužės mėnesį Lietuvos šaulių sąjunga organizuoja Jaunųjų šaulių sporto žaidynes. Šiemet į poilsio stovyklą „Raganė“, įsikūrusią pajūryje tarp Palangos ir Šventosios, atvyko daugiau nei 200 jaunųjų šaulių iš visos Lietuvos, svečiai iš giminingų Lietuvos šaulių sąjungai organizacijų Estijoje ir Latvijoje.
Tris dienas pajūryje vyksiančiose Jaunųjų šaulių sporto žaidynėse jaunuoliai varžysis įvairiose rungtyse. Dalyviams teks įveikti orientavimosi bei vasaros biatlono (estafečių) rungtis, antrąją sporto žaidynių dieną jaunųjų šaulių lauks iššūkiai kliūčių ruože, vandens rungtis Baltijos jūroje, šaudymo varžybos iš mažo kalibro ir pneumatinių šautuvų, sekmadienį dalyvaus būrių rikiuotės konkurse, kurį stebės ir vertins LŠS vadas plk. ltn. Gintaras Koryzna, LŠS vado pavaduotojas ats. mjr. Židrūnas Šadauskis. Šeštadienį jaunieji šauliai dalyvaus festivalyje „Sportas visiems“ Palangoje, ten šauliai organizuos sportines rungtis ir šauliams, ir viso festivalio dalyviams.
Jaunųjų šaulių užimtumas ir darbas su jaunimu yra viena prioritetinių Lietuvos šaulių sąjungos veiklos sričių, siekiama ugdyti pilietišką, drausmingą, kūrybingą jaunimą, skatinti jų fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenimo būdą.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę