DSCF9857Birželio 8 d. Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės jaunieji šauliai buvo pakviesti į Lietuvos kariuomenės centrinį Pabradės poligoną, kur šiuo metu vyksta tarptautinėsDSCF9805 pratybos „Kardo kirtis 2013“.  
Jaunuosius šaulius savo vadavietėje maloniai priėmė ir apie savo funkcijas bei indėlį tiek šiose pratybose, tiek Europos gynybinėje sistemoje papasakojo Jungtinių Amerikos Valstijų kariai.
Kadangi birželio 8-oji buvo numatyta kaip Sporto diena, Pabradės poligone esantys kariai dalyvavo organizuotose krepšinio, tinklinio, virvės traukimo varžybose. Pastarosiose savo jėgas išbandė ir jaunieji šauliai, susirungę su nugalėtojais – LK mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ komanda. Jaunimas taip pat galjo pasitikrinti savo rankos ir akies taiklumą šaudydami airsoft ginklais, arbaletais, lankais.
Po visų sportinių rungčių jaunieji šauliai dar kartą buvo pakviesti susitikti su JAV kariais. Šį kartą jie pademonstravo, kaip atrodo amerikietiškas sausas davinys ir kaip jį pasiruošti. Beje, išlydėdami jaunuosius šaulius amerikiečiai nepamiršo įdėti ir lauktuvių – kiekvienas dovanų gavo po sausą davinį.
Norėtųsi pastebėti, kad jaunieji šauliai sulaukė nemažai užsienio šalių karių dėmesio: jie domėjosi, kokiai organizacijai jaunuoliai atstovauja, kokia veikla užsiima. Jaunieji šauliai džiaugėsi, kad galėjo ne tik dalyvauti, bet ir pristatyti Šaulių sąjungą tarptautiniame renginyje.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę