DSCN6872Lapkričio 28-29 d. Lietuvos šaulių sąjungos Mokymo centras organizavo pirmąjį taikliojo šaulio kursą. Jame dalyvavo dešimt Sąjungos narių, turinčių ilgametės tarnybos Lietuvos kariuomenėje patirtį, taip pat šauliai, kurie turi didelį sportinio šaudymo iš didelio nuotolio patyrimą. Siekiant suvienodinti šaulių mokymą ir priartinti jį prie Lietuvos kariuomenės taiklaus šaulio standartų, buvo kreiptasi į Sausumos pajėgas dėl infrastruktūros ir instruktoriaus skyrimo.
Taiklaus šaulio mokymas Sąjungoje bus skirstomas į etapus, todėl savaitgalį vykęs kursas pagal savo turinį buvo pirmo lygmens. Patyrę šauliai, vadovaujami Sausumos pajėgų mokymo centro eksperto Ernesto Kuckailio, gilinosi į taiklaus šaudymo principus, balistikos subtilybes, taisyklingo pozicijų parinkimo ir įrengimo bei maskavimosi gudrybes. Didelis dėmesys, be abejonės, buvo skiriamas  praktiniam šaudymui. Per dvi dienas šauliai nustatė pataikymų sklaidą ir įšaudė ginklus, treniravosi atlikti taiklius šūvius iki 500 metrų atstumu.
Kurso tikslai buvo pasiekti. LŠS Mokymo centras, įvertinęs kurso eigą, parengs galutinę taikliojo šaulio kurso Nr. 1 programą ir jau 2016 m. tęs šaulių mokymą. Nuo 2017 m. ketinama vesti taikliojo šaulio kursus Nr. 2 ir Nr. 3.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę