Balandžio 19 d. Lietuvos šaulių sąjungos pasitarimų kambaryje susirinko šešių Kauno ir Kauno rajono mokyklų jaunųjų šaulių būrelių vadovai ir šauliai, kurių veikla siejasi su darbu su jaunimu. Pagrindinė paskata susitikti   koordinuota Kaune bei Kauno rajono mokyklose veikiančių šaulių būrelių veikla.
Pedagogai išsakė problemas, pageidavimus bei šauliškos veiklos vyksmo mokyklose vizijas. „Siekiame, kad mūsų darbas nebūtų formalus, o įgautų gilią prasmę“, – konstatavo „Žiburio“ vidurinės mokyklos mokytoja E. Labenskienė.
Mokytojai akcentavo jaunųjų šaulių būrelių, veikiančių mokyklose, rungtyniavimo, o tai reiškia susitikimų su kitais jaunųjų šaulių būreliais svarbą, nes tada atsiranda stipresnė motyvacija veikti.
LŠS vado pavaduotojo – jaunųjų šaulių vado Vytauto Žymančiaus pasiūlymas kas ketvirtį rengti jaunųjų šaulių sąskrydžius ir mokinių atostogų metu organizuoti užsiėmimus sukėlė diskusijų.
Savo idėjas apie mokyklų jaunųjų šaulių būrelių veiklos tobulinimą išsakė studentų korporacijos „Saja“ Kauno skyriaus pirmininkė Modesta Genytė ir Kauno regiono jaunų šaulių vadas Kęstutis Janulis. 
Nutarta gegužės mėnesį surengti visų Kauno bei Kauno rajono mokyklų jaunųjų šaulių burelių sąskrydį.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę