Dėl koronaviruso plitimo grėsmės nuo balandžio 16 d. buvo apribotas atvykstančiųjų ir išvykstančiųjų judėjimas į Nemenčinę. Prie įvažiavimų į Nemenčinę įrengtuose trijose patikros postuose su policijos pareigūnais kasdien nuo 7 val. iki 21 val. budi šauliai. Jie padeda reguliuoti automobilių srautus, patikrinti dokumentus ir išsiaiškinti, kokiu tikslu žmonės atvyksta ar išvyksta iš miesto.
„Pamainos darbo laikas pralekia greitai. Gyventojai supratingi ir mandagūs, netgi tie, kuriems tenka apsisukti ir grįžti atgal. Labai praverčia rusų kalbos žinios, nes tenka bendrauti ir su vairuotojais iš Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos. Ramybės akimirkas praleidžiame bendraudami su Policijos pareigūnais, sužinome daugiau jų darbo detalių. Tai neįkainuojama patirtis, kurios per pratybas taip gerai neišmoksi“, – patirtimi po budėjimo dalinosi LŠS 1016-ojo kovinio šaulių būrio vado pavaduotojas Donatas Giknius.
Vyriausybės sprendimu asmenims uždrausta atvykti į Nemenčinę, išskyrus grįžtančius miesto gyventojus, Nemenčinėje dirbančius iš kitų teritorijų atvykstančius asmenis, taip pat asmenis, turinčius Nacionalinio visuomenės sveikatos centro leidimą
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę