umbrasas Lapkričio 17 d. krašto apsaugos viceministras Vytautas Umbrasas Lietuvos šaulių sąjungos surengtoje tarptautinėje konferencijoje „Visuomenė – šalies saugumo garantas?“ pabrėžė gyventojų įsitraukimo ir indėlio į valstybės saugumą ir jos gynybą svarbą.

Atidarymo kalboje viceministras Krašto apsaugos sistemos vardu padėkojo šauliams už renginį, kuriame kaskart nagrinėjamos aktualios, šalies ir regiono saugumui svarbios temos.

„Manau, kad daugelis iš mūsų esančių čia sutiks, kad ypatingai svarbu, jog pastaruoju metu vis daugiau ir garsiau kalbamės apie gyventojų įsitraukimą ir indėlį į valstybės saugumą ir jos gynybą. Žinoma, liūdina tai, kad vis dar išlieka aplinkybės, paskatinusios mus atidžiau pažvelgti į šią svarbią temą. Tačiau gera naujiena yra ta, kad imame suprasti, jog tai nėra kažkieno kito – valstybės institucijų, kariuomenės, sąjungininkų – , bet mūsų visų, šalies gyventojų, rūpestis, – sakė viceministras.

Konferencijoje dalyvauja Lietuvos krašto apsaugos ministerijos atstovai, savo įžvalgomis dalijasi akademinės bendruomenės nariai, politikai.

Konferencija skirta Lietuvos visuomenei, siekiant parodyti, kokį svarų ir realų indėlį gali teikti piliečiai, norintys prisidėti prie savo šalies saugumo stiprinimo.
KAM informacija https://kam.lt/lt/naujienos
Nuotr. aut. Alfredas Pliadis

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę