Balandžio 6 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje įvyko vienas unikaliausių bėgimų Lietuvoje Šiaulių karinio aerodromo kilimo – tūpimo taku „Runway Run 2019“.
Lietuvos šaulių sąjungos nariai – šauliai ir jaunieji šauliai atsiliepė į organizatorių kvietimą ir atvykę iš visos Lietuvos, aktyviai prisijungė prie Lietuvos karių, sąjungininkų, organizacijų, sporto klubų bei mokymo įstaigos ir įveikė 3 kilometrų trasą.
Renginio metu Lietuvos šaulių sąjungos Gen. P. Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės šauliai bėgimo svečiams papasakojo apie šiemet 100-metį skaičiuojančią organizaciją ir ką joje šiandien veikia šauliai, pakvietė nelikti abejingus krašto gynybai ir padrąsino dvejojančius tapti Lietuvos šaulių sąjungos nariais. Lankytojai, tarp kurių buvo ir jaunieji šauliai smalsiai dairėsi ir apžiūrinėjo Lietuvos Kariuomenės Karinių oro pajėgų naudojamus karinius orlaivius, NATO Oro policijos misiją vykdančius Lenkijos oro pajėgų naikintuvus F-16, bendravo su jų pilotais, apžiūrėjo Lietuvos kariuomenės karinę ekspoziciją, naudojamą ginkluotę, ekipuotę, techniką.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę