Lapkričio 5 d. Rygoje tarėsi trijų Baltijos šalių giminingų sukarintų organizacijų atstovai. Kasmet vykstančiame susitikime mūsų šaliai atstovavo Lietuvos šaulių sąjungos vadas ats. plk. ltn. LuidaDSC00777s Gumbinas, LŠS vado pavaduotojas-jaunųjų šaulių vadas ats. kpt. Vytautas Žymančius ir vyr. mokymo specialistė švietimui ir pilietiniam ugdymui Germantė Bartkutė.
Estijoje yra dvi sukarintos jaunimo organizacijos –  mergaičių ir berniukų, – tad į Rygą atvyko Kodututred vadė Angelika Naris ir Noored Kotkad vadas Silver Tamm. Latvijos delegacijai vadovavo Jaunsardze vadas Ansis Strazdinš.
Susitikimo metu buvo pasirašytas 2016 metų veiklos protokolas ir nubrėžtos kitų metų bendradarbiavimo gairės. Šaulių sąjunga įsipareigojo pakviesti protokolo nares į penkis 2016 metais vyksiančius renginius, Estija – į šešis, Latvija – į tris. Vienas iš tokių LŠS perduotų organizuoti renginių – „Baltic Guards“, planuojamas liepos 10-17 d.
Susitikime taip pat dalyvavo Jungtinės Karalystės kadetų treniravimo centro vadas plk. ltn. Gavin P. Jones, susitikimo metu pristatęs organizacijos veiklą, struktūrą. Tikimasi, kad į Baltijos šalių organizuojamus renginius, stovyklas ir kitą planuojamą veiklą įsitrauks ir kadetai.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę