Vasario 13 d. Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje įvyko Šilalės rajono mokyklų šaudymo varžybos Mero taurei laimėti. Varžybose dalyvavo Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus, Šilalės Simono Gaudėšiaus, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio, Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijų ir varžybų organizatorių komandos. Prizus varžyboms įsteigė Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas. Tokios varžybos įvyko jau trečią kartą.
Varžybose dalyvavo 15 metų ir vyresni rajono gimnazijų mokiniai. Jie šaudė mažo kalibro šautuvais ir pistoletais.
Taikliausi buvo pajūriškiai, jie ir laimėjo 1 komandinę vietą, 2 vietą iškovojo Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos komanda, 3 – Kvėdarnos komanda.
Asmeninėje įskaitoje 1 vietą iškovojo Dovilė Skierytė (Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija) ir Kajus Ašmantas (Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija). Jiems atiteko piniginiai prizai ir medaliai. Komandai nugalėtojai buvo įteikta Mero taurė ir medaliai, 2 ir 3 vietas laimėjusioms komandoms – medaliai.
Nuoširdžiai dėkojame Šilalės rajono savivaldybės merui Jonui Gudauskui už bendradarbiavimą ir įsteigtus prizus.