10377173 1454543111458313 4768760396973221278 n Atvirame Europos svarsčių kilnojimo čempionate, vykusiame Sant Peterburge, sėkmingai dalyvavo Gen. P. Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės Kuršėnų kuopos šaulės Jolita Vitkauskaitė ir Erneta Bumbulytė. Svorio kategorijoje iki 63 kg 56 kartus išrovusi 24 kg svarstį J. Vitkauskaitė pagerino Lietuvos merginų ir moterų rekordus bei iškovojo trečią vietą merginų grupėje. Tarp moterų ji liko penkta. Komandos draugė E. Bumbulytė svorio kategorijoje virš 68 kg išrovusi 16 kg svarstį 172 kartus pagerino Lietuvos mergaičių, merginų ir moterų rekordus .Erneta merginų grupėje tapo Europos vicečempione, o tarp moterų iškovojo trečiąją vietą, tik tašku nusileidusi antros vietos laimėtojai.
Varžybose teisėjavo šaulių treneris tarptautinės kategorijos teisėjas 6-osios šaulių rinktinės Kuršėnų kuopos būrio vadas Antanas Gricius .
Čempionate varžėsi dvidešimt trijų valstybių sportininkai, atvykę iš Azijos, Amerikos ir Europos žemynų.